Dostawa produktu

 1. Dostawa kupionego Produktu następuje w postaci jego wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, na adres podany w formularzu zamówienia.

 2. Koszty dostawy ponosi klient.

 3. Sklep dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Termin realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych, począwszy od wysłania przez Sprzedawcę wiadomość e-mail z informacją, że dany Produkt jest dostępny i przyjęto zamówienie do realizacji (Przyjęcie Zamówienia). Produkty indywidualizowane na zamówienie Klienta, termin realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych, który to terminy w niektórych przypadkach może ulec wydłużeniu.

 4. Sprzedawca realizuje zamówienia w terminie podanym powyżej, przy czym zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 17.00, oraz w dni wolne od pracy (święta, soboty, niedziele), uznawane będą za złożone w kolejnym dniu roboczym i od tego dnia liczony będzie termin realizacji zamówienia.

 5. Zamówiony Produkt wysyłany jest przez Sprzedawcę do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 6. Koszt dostawy uzależniony jest od kategorii produktu:

  8,50 zł – list polecony priorytet

 7. Koszt dostawy każdego następnego produktu kupowanego w jednym zamówieniu jest BEZPŁATNY.

 8. W przypadku zakupu kilku produktów – należy wybrać koszt dostawy najdroższej kategorii, np. przy zakupie biżuterii i szala jedwabnego, należy wybrać koszt dostawy – 11,50zł (łącznie za oba produkty).

 9. DARMOWA DOSTAWA JUŻ PRZY ZAMÓWIENIU 150 ZŁ I POWYŻEJ.